Adıyaman Online Ders

Adıyaman Özel Ders

 

Adem hoca ve uzman kadrosuyla Adıyaman özel ders imkanı ile öğrenciler artık okul dışında da kişiselleştirilmiş eğitim programı ile kaliteli eğitim alabilecekler.  Üstelik farklı deneyimler ve branşlara sahip bu öğretmen kadrosundan istediğiniz öğretmeni seçme şansına sahipsiniz.  Adem hoca farkı ile ister evde ister okul dışında başka bir yerde isterseniz de çevrimiçi olarak eğitim almak mümkün.

Koşullarıyla Öğrenciye Özel Bir Ders İmkanı

 

Deneyimli ve müfredata uygun eğitimler veren öğretmenlerimiz bizzat eve geliyorlar. Kişisel planlarınıza, uygunluk durumunuza göre okul dışı başka bir mekanda ya da çevrimiçi özel ders de alabilirsiniz.

Her öğrencinin algılama ve öğrenme kapasitesi yani bilgi işleme süreleri farklı olduğu için öğrenciler okul dışında ek derslere ihtiyaç duyabilmektedir. Özellikle bazı öğrenciler için belirli bir grup içinde eğitim verimsiz olabilmektedir.  Sadece eksik kaldığınız derslerde değil becerikli olduğunuz derslerde de ek takviye alarak akademik gücünüze güç katmak için Adem Hoca  Adıyaman özel ders sizlere yardımcı olacaktır.

Adem Hoca Olarak Aşağıdaki Özel Dersleri Veriyoruz

 

Matematik Özel Ders Biyoloji Özel Ders İlkokul Özel Ders
Geometri Özel Ders Hızlı Paragraf Özel Ders Bilsem Hazırlık Kursu
Fizik Özel Ders Hızlı Okuma Özel Ders Bilsem Hazırlık Özel Ders
Kimya Özel Ders İlk Okul Okuma Yazma Özel Ders

 

Öğrenci Yelpazesi Oldukça Geniş Bir Kuruluş

 

Okul öncesi eğitimden lisanüstü sınavlara kadar her yaştan ve eğitim düzeyinden öğrenciye özel ders verilmektedir. Hem okuldaki dersler hem de müfredattaki derslere yardımcı olacak bazı akademik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için de yanınızdayız. Kişiye özel hazırlanmış bir eğitim programı ile çıkmış sorular, meb kazanım testleri, beceri temelli testler ve yazılı sınavlar ile de iyi bir değerlenderme  yapılmaktadır.

Okul ya da okul dışı sınavlara hazırlığın yanı sıra hızlı paragraf ve hızlı okuma alışkanlığı, becerisi edinebilmek mümkün. Bu beceri hem sınavlarda performansı artıracak olup hem de  dikkati ve dolaylı olarak da algılama hızınızı artırarak sosyal yaşantınızı da olumlu etkileyecektir. Aynı zamanda daha yolun başında olan minikler için ilkokul özel derslerinin yanında okuma yazma özel dersi de verilmektedir.

Adıyaman Özel Ders ile Keyifli Bir Lise Müfredatı

 

İyi bir lise eğitimi ileride mesleğinizi ve alacağınız eğitimin kalitesini belirlediğinden oldukça önem arz etmektedir.  Okuldaki yoğun ders temposunun ardından evinizin konforunda üniversite sınavı için Adem hoca ile birlikte sağlam bir temel atalım !

Lisede sınavlara hazırlık için özellikle zorlanılan matematik, geometri, fizik, kimya ve biyoloji özel ders programı ile eksiklerinizi kapatalım.

Gelin, Önemli Sınavlara Birlikte Hazırlanalım !

 

Hemen hemen her yeni bir eğitim seviyesine geçmeden önce sınava girdiğimiz ve öğrenci sayısının oldukça fazla olmasıyla rekabetin fazla olduğu sistemde fark yaratmak gerekli hale gelmektedir.  Ortaokul öğrencilerine LGS hazırlık ve lise öğrencilerine YKS, YÖS hazırlık için özel dersler verilmektedir.

Lisans eğitiminin bitimiyle birlikte iş bulma, lisanüstü eğitim ve lisans eğitimini geliştirme gibi sebeplerle birçok sınav mevcuttur. Adıyaman özel ders imkanı ile KPSS, DGS, ALES, YÖK dil ve YDS sınavlarına tam gaz birlikte çalışacağız.

Desteklerimiz Farklı Yeteneklere Sahip Birçok Çocuk İçin

 

BİLSEM , Özel yetenekli çocukların gelişim potansiyellerini fark etmek amacıyla yapılan bir sınavdır. EB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Yalnızca Meb müfredatı için değil öğrencilerimizi BİLSEM hazırlık kursları ile de destekliyoruz. Potansiyellerini ortaya koymaları için Adem Hoca öncülüğünde  özel ders ile sınavlara birlikte hazırlanıyoruz.

Unutmayın ! Sizin Çabanız Sizin Başarınız!

 

Özel ders öğretmeniniz ile ne kadar uyumlu çalışıp eksik kaldığınız, anlamadığınız konular hakkında konuşursanız özel dersten o kadar verim alırsınız. Aynı zamanda ne kadar ders dışında da bireysel bir çaba gösterirseniz başarınız o kadar artacaktır.

Her şeyden önce siz derslerden daha kıymetlisiniz. Her derste iyi olmak ve sürekli başarılı olmak ütopik bir düşüncedir. Güçlü yanlarınızı fark edip daha geliştirmeye odaklanın. Ders programınızı çeşitli sanat, spor ya da diğer sosyal etkinliklerle bütünleştirmelisiniz. Aksi halde süreç sağlıklı işlemeyebilir ve akademik performansa yansıyabilir.

Adem Hoca ile Zonguldak Özel Ders ile Süreç Boyunca Yanınızdayız

 

Öncelikle herkesin öğrenme tarzı ve hızı çeşitli sebeplerle farklı olduğundan kişiye özel olarak ders planı oluşturuyoruz.  Hedefsiz, düzensiz ve iyi yönetilemeyen bir özel ders öğrenciyi tembelliğe iter ve sürekli özel derse bağımlı hale getirebilir.

Peki bu aşamada Adem Hoca ile nasıl yanınızdayız? Profosyonel, deneyimli öğretmenlerimiz haftalık özel ders sayısını kademeli olarak düşürmektedirler. Sürecin ilerleyişi ve öğrencinin durumu hakkında veli ile iş birliğe içinde çalışmakta ve ebeveynlere profosyonel destek sağlamaktadır.

Bize Ulaşın, Aklınızdaki Soru İşaretlerini Giderelim

 

Özel ders almaya karar verdiğiniz web sitemizdeki telefon numarasından bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Öğretmenlerle ilgili aklınıza takılan bir soru ya da belirtmek istediğiniz sorunları bizlerle paylaşabilirsiniz. Böylece öğrenci, ebeveyn ve özel ders öğretmeniniz ile iş birliği içinde sağlıklı ve verimli bir eğitim süreci geçirebilirsiniz.

Adıyaman özel ders ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz yine bu numaradan bilgilendirme alabilirsiniz. Ücretler öğrencinin eğitim seviyesine,  öğretmenin deneyimine ve evinin uzaklığına göre değişim göstermektedir.