Niğde Online Ders

Niğde Özel Ders

 

Adem hoca ve uzman öğretmen kadrosu ile Niğde özel ders artık evinize kadar geliyor. Niğde’nin neresinde oturursanız oturun her ilçeye evlerinize kadar özel ders öğretmenlerimiz sizler için gelmekte. Okul dışında ister evde ister başka bir mekanda ek takviye almak istediğiniz dersler konular için birlikte çalışmaya hazırız.

Adem Hoca ile Konforlu Bir Ders

 

Yüz yüze dersin yanında çevrimiçi olarak özel ders alma imkanına da sahipsiniz. Müsaitlik durumunuza göre hibrit bir eğitim de mümkün. Yeter ki öğrencilerimiz öğrenmeye en verimli halde olsun.

Adem Hoca Olarak Aşağıdaki Özel Dersleri Veriyoruz

 

Matematik Özel Ders Biyoloji Özel Ders İlkokul Özel Ders
Geometri Özel Ders Hızlı Paragraf Özel Ders Bilsem Hazırlık Kursu
Fizik Özel Ders Hızlı Okuma Özel Ders Bilsem Hazırlık Özel Ders
Kimya Özel Ders İlk Okul Okuma Yazma Özel Ders

 

Niğde Özel Ders ile Öğrenciye Göre Düzen

 

Her öğrencinin çeşitli sebepler öğrenme hızı farklıdır. Bazıları için grup içinde eğitim görmek daha zordur. Bu sebeple bizler öğrencilerimizin en verimli şekilde öğrenmeleri için onların eksik ve güçlü yanlarını bilerek, kişiliklerine de uygun şekilde bir kişisel ders planı oluşturuyoruz. Öğrenciye özel olan bu programın içeriği MEB müfredatına göre belirlenmektedir. Bu programı oluştururken özel ders öğretmeni ve öğrenci birlikte çalışmaktadırlar.

Aynı zamanda özel ders öğretmeninizi kendiniz seçme şansına da sahipsiniz. Seçim konusunda kararsız kalırsanız da Adem hoca sizlere yardımcı olacaktır.

Minik Öğrencilerimiz İçin de Eğitim Vermekteyiz

 

İlkokul öğrencileri için okuma yazma kursu ile eğitim-öğretimin daha ilk aşamasında geride kalmamaları için destekliyoruz. Niğde özel ders ile ilkokulda gördükleri diğer dersler için de öğrenciye özel eğitim planı hazırlıyoruz. Eksik oldukları konuları kapatmak ya da güçlü oldukları dersleri ilkokul özel ders programı ile daha da güçlendirerek akademik performanslarını artırmalarında yardımcı oluyoruz.

Ortaokul Çağındaki Öğrenciler ile LGS Hazırlığı

 

İlkokul ve lise özel ders eğitimi gibi ortaokul eğitiminde de konu anlatımı, yazılı sınavlar, çıkmış sorular ve  MEB kazanım kavrama testleri ile geniş bir içeriğe sahip eğitim programları hazırlanmıştır.  Özellikle 8. Sınıf öğrencileri okulda alınan eğitim dışında sıklıkla dershanelere gitmekte ya da özel ders almaktadırlar.

Adem Hoca ile öğrencileri bu yoğunluk içinde eğitim alınan yere git gel yapmaktan kurtarmakta  ve verimli bir ders programı ile LGS hazırlık kursu ile sınava hazırlamaktayız.

YKS Adem Hoca ile Daha Kolay!

 

Lise öğrencilerimize de ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz de olduğu gibi MEB müfredatına uygun zengin içerikli bir program ile özel ders vermekteyiz. Öğrencilerin özellikle zorlandığı matematik, geometri, fizik, kimya ve biyoloji derslerini verimli bir çalışmayla birlikte daha kolay hale getireceğiz.

Üniversite sınavına hazırlık için ayrıca YKS ve yabancı öğrenciler için YÖS hazırlık kursları ile hayalini kurduğunuz üniversiteye ve mesleğe bir adım daha yaklaştıracağız.

Özel Yetenekli Öğrenciler için Sınava Hazırlık Kursu

 

BİLSEM , Özel yetenekli çocukların gelişim potansiyellerini fark etmek amacıyla yapılan bir sınavdır. EB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Yalnızca Meb müfredatı için değil öğrencilerimizi BİLSEM hazırlık kursları ile de destekliyoruz. Potansiyellerini ortaya koymaları için Adem Hoca öncülüğünde  özel ders ile sınavlara birlikte hazırlanıyoruz.

Akademik Kariyer Gayret İster

Lisans eğitiminin bitimiyle birlikte yüksek lisans yapmak isteyen ve akademik personel olarak işe başlamak isteyen kişiler için ALES, YDS ve YÖK DİL sınavlarına hazırlık kursu ile sizler adım adım başarıya ulaşırken yanınızda oluyoruz.

Akademi yerine devlet memuru olarak devam etmek isteyen kişiler için ise yoğun tempo isteyen KPSS için hazırlık kurslarımızla sizi sınava hızlı ve sağlam bir şekilde hazırlıyoruz. Ön lisansta eğitim gören öğrencilerin eğitimlerini 4 yıllık lisansa tamamlamaları için girmeleri gereken DGS için de sınava hazırlık kursumuz mevcuttur.

Akademik Becerileri Geliştirmek İsteyenlere de Hazırız!

Eğitim sisteminde uzunca paragraflar okumak ve okuduğunu anlamak ilkokuldan lisansüstü eğitime kadar kritik öneme sahiptir. Dikkat süresinin oldukça kısaldığı bu dönemde bu beceriyi elde etmek sizi rakiplerinizin ve eski performansınızın çokça önüne geçirecektir.  Bu sebeple Adem hoca önderliğindeki öğretmenler tarafından hızlı okuma, hızlı paragraf üzerine özel ders verilmektedir. Bu eğitimin etkisini yalnızca sözel derslerde değil sayısal derslerde de görebileceksiniz.

Aileyle Birlikte İş Birliği İçinde Bir Eğitim Planı!

Hedefsiz, düzensiz ve iyi yönetilemeyen bir özel ders öğrencide tembelliğe sebep olabilir. Bu sebeple öğrenciler ve ebeveynleri hedef ve beklentilerini önce netleştirmelidir. Daha sonra özel ders almalıdır. Böyle sorunların önüne geçmek için öğrencinin velisi olarak özel eğitim sürecine müdahil olmak gerekmektedir.  Niğde  özel ders ile veliler uzman öğretmen kadrosuyla uyumlu şekilde öğrenci hakkında iletişim kurabilmektedir.

Gelin, Aklınızda Soru İşaretleri Kalmasın!

Öğretmenlerle ilgili aklınıza takılan bir durum olduğunda web sitesindeki telefon numaramızdan iletişime geçip soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Böylece öğrenci, ebeveyn ve özel ders öğretmeniniz ile iş birliği içinde sağlıklı ve verimli bir eğitim süreci geçirebilirsiniz.

Niğde özel ders ücretleri öğrencinin eğitim seviyesine, öğretmenin deneyimine ve evinin uzaklığına göre değişmektedir.  Ücret bilgisi için de aynı şekilde telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.